"Hayatıma Yön Veren Duygu" İle İlgili Yazı Yazınız .


"Hayatıma  Yön Veren Duygu" İle İlgili Yazı Yazınız .

İnsanların yaşamına yön veren  belirgin duyguları vardır . Elbette herkeste aynı duygular vardır fakat kimilerinin bazı duyguları daha fazla kimilerinin ki ise daha azdır . Kıskançlık, sevgi,  aşk, öfke gibi duygular vardır . Benim hayatıma yön veren duygum ise sevgi duygusudur . Çünkü beni yaşama bağlayan , yaşamda mutlu olmamı sağlayan duygu budur .

İnsan olan herkesi sevmeyi, herkesi olduğu gibi kabul etmeyi , herkese saygı ile yaklaşmayı çok seviyorum . Çünkü iyi bir insan olmayı çok istiyorum ve hiç kimseye karşı kötülük ve kin beslemek istemiyorum . Çünkü ahlaklı ve insan olana bu duygular yakışır . İnsanların hayatına yön veren duyguları yaşadıkları olaylara da bağlı olabilir ve bunun için de kimesyi yargılamayorum fakat yine  sevgi duygusunun her şeyi aşacağına çözeceğine tüm kalbimle inanıyorum . Dünyamızın daha güzel  bir dünya olması için , insanca yaşamak için sevginin her zorluğu yeneceğine inanıyorum . Çünkü sevgidir insanlığı buluşturan .

Bunun için sevgi ile kalın , sevgiden yana olun ve asla kimseye kötü duygular beslemeyin .  Size kötülük yapanları bile  gerçekten affedin , o zaman daha çok mutlu olacaksınız ve içinizdeki sevgi duygusu da daha da artacak .

0 yorum:

Yorum Gönderme

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...