İletişim Formu

Huzur Evi İçin Mektup

Huzur  Evi İçin Mektup

Huzur evlerinde kalan değerli büyüklerim , Huzur evinde kalan ve orada yaşamını sürdürmekte olan büyüklerimize öncelikle selam  eder ve ellerinden öperim . Orada bulunan ninelerimiz , dedelerimiz!


 Sizler sevilmeye ve en iyi şekilde bakılmaya layık olan  atalarımızsınız bizim . Sizler bizlere kültürümüzü öğreten ve değerlerimizi yaşatan insanlarsınız . Sizler bu milletin  koca çınarlarısınız. Sizi her zaman görmek, o o nurlu ellerinizden öpmek isterim değerli büyüklerim!   Üniversite yıllarındayken en eğlenceli, en güzel vakti sizinle birlikte geçirmiştim , değerli büyüklerim.  Birlikte şarkılar söylemiştik, eğlenceler yapmıştık.  Sizler bize çok güzel bilgiler vermiştiniz. Ne güzel günlerdi o günler. Yemekler yenmiş, kuruyemişler ve çaylar eşliğinde sıcacık anılarımız kalmış hatıramda. Ayşe Teyzem, Mehmet Amcam  ne güzel günlerdi  yıllar.

İşte o yıllarımı da sizi de çok özlüyorum. En sevdiğiniz kurabiyelerden yapıp yine getireceğim bir gün, sakın ha sizi unuttum sanmayın. Sizi çok seviyorum. O gözlerinizdeki merhamet, bizlere sevgi ile, ışık ile bakışınızı asla unutmuyorum. Sizi önce Allah'a sonra da kendinize emanet ederim. Sevgi ile , mutlulukla kalın değerlilerimiz.

3 Yorum

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın. 

  1. Cok iyi bir sayfa herkese tavsiye ederim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. tamamen katılıyorum oradaki değerli büyüklerimizide seviyor ve ellerinden öpüyorum

      Sil