Huzur Evi İçin Mektup

Huzur  Evi İçin Mektup

Huzur evlerinde kalan değerli büyüklerim , Huzur evinde kalan ve orada yaşamını sürdürmekte olan büyüklerimize öncelikle selam  eder ve ellerinden öperim . Orada bulunan ninelerimiz , dedelerimiz!


Biliyorum orada kalmak istemez , çocuklarınız yanında kalmak isterdiniz ve onları ne büyük umutlar ile büyütmüştünüz . Belki de kiminiz hiç evlenmemiş , kiminizin ise hiç çocuğu olmamış olabilir . Ama üzülmeyin  sakın.  Sizler sevilmeye ve en iyi şekilde bakılmaya layık olan  atalarımızsınız bizim . Sizler bizlere kültürümüzü öğreten ve değerlerimizi yaşatan insanlarsınız .  Kiminizi çocukları bırakmış olabilir buraya ve bundan dolayı çok canınız yanmış olabilir ve büyük hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz . Çünkü o çocuklarınızı ne zorluklarda büyütüp , yetiştirdiğiniz aklınıza gelir . Olsun onlar hayırsız çıkmış olabilir ama bir gün kendileri de aynı duruma düşebilir onun için dert etmeyin . Hepinizin ellerinden öpüyorum ve siz değerlerimizi Allah’a emanet ediyorum .

1 yorum:

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...