İletişim Formu

Şehitlerimiz Ve Vatanı İçin Savaşan Askerler İle İlgili Kompozisyon Yazınız .


Şehitlerimiz Ve Vatanı İçin Savaşan Askerler İle İlgili Kompozisyon Yazınız .

Bir milletin ayakta dimdik durabilmesi için o milletin güçlü bir orduya , gelişmiş bir teknolojiye  ve güçlü iman gücüne sahip olması gerekir . Bizim milletimizin ordusu olan Türk Silahlı Kuvvetleri Türkiye Cumhuriyeti için  paha biçilemeyecek bir değer, bir kuvvettir . Ordumuz , askerimiz vatan tehlikeye düştüğü zaman  hemen harekete  geçer ve sefere gider .  Bizim milletimizin şanlı evlatları , şerefli askerleri vatan söz konusu olduğunda ,   canını feda etmeye  her daim hazır olur . Sınır boylarında gece gündüz demeden , soğuk sıcak demeden nöbet tutan , düşmanla çarpışan ve iman gücü ile  savaşan askerlerimiz milletimizin gururudur, haysiyeti , onurudur .

Bir insan bu dünyada vatanı için , onuru için , namusu için , malı için yaşar . İşte bizim  kahraman Mehmetçiklerimiz de bu değerlerimizin  yok olmaması için  savaşta canlarını feda etmekte ve şehitlik mertebesine ulaşmaktadır . Bizim için canını feda eden askerlerimizin değerini her zaman bilmeliyiz . Askerlerimizin bizlere emanet ettiği ailelerine  sonuna kadar sahip çıkmalıyız .Bu vatan için canını veren askerlerimize karşı borcumuzu ödemek için  sürekli çalışmalıyız . Ülkemizin gelişip kalkınması için bilim ve teknolojide ilerlemeliyiz . Ülkemizi tehdit eden iç ve dış tehditlere karşı milletçe   dayanışma  içinde olmalıyız . Türk Silahlı Kuvvetleri'ne gereken maddi ve manevi desteği sağlamalıyız . Şu anda Afrin Operasyonu içinde görev alan , Batı , Doğu , Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve yurdumuzun diğer bölgelerinde görev alan tüm askerlerimizin gözlerinden öper ve onların Yüce Allah'ın izni  ile ailelerine kavuşmalarını Yüce Allah'tan temenni ederim .

Hayatını kaybeden şehitlerimize de Yüce Allah'tan rahmet dilerim . Bu millet için  ölümü göze alan başta  başkomutan Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm   hayatını kaybeden askerlerimize Yüce Allah'tan rahmet dilerim . Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti, Yaşasın  Türk Silahlı Kuvvetleri.

Yorum Gönder

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın.