İletişim Formu

Annenize Ona Duyduğumuz Sevgiyi Anlatan Bir Mektup Yazınız .


Annenize Ona Duyduğumuz  Sevgiyi Anlatan Bir Mektup Yazınız .

Dünyadaki en değerlim , güzel kokusunu içine çektiğim , o gülen , merhametli gözlerine bakarken doyamadığım güzel annem!
Sen bu dünyada benim en değerli varlığımsın . İyi ki de benim annem olmuşsun . Senin gibi merhametli , yardımsever , çocuğunu koşulsuz seven bir anneye sahip olduğum için çok mutluyum anneciğim . Ben dünyaya geldiğimde bana hep baktın , yemedin  yedirdin , giymedin giydirdin . Maddi koşullarımız çok iyi olmadığı halde sen kendinden vazgeçtin , çünkü sen değerli insan , kendini bana adadın.

Elimizdeki  imkanlar ile bana güzel hayat yaşattın ve beni bugünlere getirdin . Canım annem benim  gözüm öyle yükseklerde olmadı hiçbir zaman . Çünkü sen bana hep şükretmeyi öğrettin . Çünkü sen bana sevgini verdiğin için ben dünyanın en mutlu ve en zengin insanı oldum . Bunu sana borçluyum . Arkadaşlarım bana okulda üzerindeki kıyafetlerin eskimiş , çantan eski , nasıl bu kadar mutlu olabiliyorsun diyorlar . Ben de onlara şunu söylüyorum . Benim dünyalar değerlisi , bana tüm sevgisini veren annem var . Onun sevgisi bana yetiyor . İnsanı insan yapan markalı kıyafetler , ayakkabılar , çantalar , takılar değildir . İnsanı değerli yapan insan olması ve içinde insan sevgisi olmasıdır dedim . Arkadaşlarım bu cevabımı duyunca duygulandılar ve özür dilediler .

Sen bana  değerlerimizi  öğrettiğin için , benliğimi kaybetmemeyi öğrettiğin için seni çok seni seviyorum canım annem . Seni çok seviyorum canım annem . Hahkkını bana helal et . Çünkü senin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz . Ama seni her zaman mutlu edeceğim ve hiç üzülmeyeceğim . Seni seven en değerlin...

Yorum Gönder

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın.