Ömer Halisdemir'e Mektup Konulu Yazı

Ömer Halisdemir'e  Mektup Konulu Yazı


Sevgili  koruma astsubayı Ömer Halisdemir abim .  Sen 15 Temmuz 2016'da bir tuğgeneralin  kurşunu ile vatanını korumak için hayatını kaybeden değerli şehidimiz !  Vatanımızı bölmek isteyen hain darbecilere karşı gelmek için görevindeyken  kurşunların hedefi oldun . Vatanını ve milletini satmadın . O darbeci , asker kılıklı  kişilere  vatanını teslim etmedin ve vatanına ihanet etmedin .  Sen  şehitlik mertebesine yükseldin . 

Senin emanetlerin artık Türk Milleti'ne aittir . Çocukların , eşin , kardeşlerin , anan ve baban artık bize emanet . Onlara en iyi şekilde bakacağız . Senin için rahat olsun . Işıklar içinde ol sevgili abimiz , kardeşimiz ,  Mustafa Kemal'in askeri . Bu memleketi o darbecilere hiçbir zaman bırakmayacağız . Aynı darbe girişimi yine olursa yine sokaklara döküleceğiz ve vatanımızı senin gibi koruyacağız ve bu uğurda her şeyimizi feda edeceğiz . Sen Yüce Türk Milletinin yüce şehidisin .  

Sözlerime son verirken şunları söylemek isterim : Sen Mustafa Kemal'in askerisin , bugün onun da vefatının 78. yıl dönümü . Belki  de ona kavuşmuşsundur . Allah seni çiçekler ve nurlar içinde uyutsun . Hakkını helal et yiğidim , emanetin emanetimizdir . Seni sevgi ve saygı ile anıyorum . Kabrin nur olsun , öbür alemde buluşma ümidi ile rahat uyu güzel insan .
UYARI: SİTEDE YAYINLANAN YAZILARIN BAŞKA SİTELERDE KULLANILMASI SUÇTUR. FİKİR VE SANAT ESERLERİNİ KORUMA KANUNU GEREĞİNCE YAZILARI KOPYALADIĞI TESPİT EDİLEN KİŞİLERLE İLGİLİ YASAL YOLLARA BAŞVURULACAKTIR!.. YAZILAR SİTEYE AKTİF LİNK VERİLEREK KOPYALANABİLİR.

Share :

Facebook Twitter Google+
4 Komentar untuk "Ömer Halisdemir'e Mektup Konulu Yazı"

Çok güzel olmuş tşk

Helal olsun inşallah o asker nur içinde yatar

Helal olsun inşallah o asker nur içinde yatar

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

Back To Top