İletişim Formu

Ömer Halisdemir'e Mektup Konulu Yazı

Ömer Halisdemir'e  Mektup Konulu Yazı


Sevgili  koruma astsubayı Ömer Halisdemir abim .  Sen 15 Temmuz 2016'da bir tuğgeneralin  kurşunu ile vatanını korumak için hayatını kaybeden değerli şehidimiz !  Vatanımızı bölmek isteyen hain darbecilere karşı gelmek için görevindeyken  kurşunların hedefi oldun . Vatanını ve milletini satmadın . O darbeci , asker kılıklı  kişilere  vatanını teslim etmedin ve vatanına ihanet etmedin .  Sen  şehitlik mertebesine yükseldin . 

Senin emanetlerin artık Türk Milleti'ne aittir . Çocukların , eşin , kardeşlerin , anan ve baban artık bize emanet . Onlara en iyi şekilde bakacağız . Senin için rahat olsun . Işıklar içinde ol sevgili abimiz , kardeşimiz ,  Mustafa Kemal'in askeri . Bu memleketi o darbecilere hiçbir zaman bırakmayacağız . Aynı darbe girişimi yine olursa yine sokaklara döküleceğiz ve vatanımızı senin gibi koruyacağız ve bu uğurda her şeyimizi feda edeceğiz . Sen Yüce Türk Milletinin yüce şehidisin .  

Sözlerime son verirken şunları söylemek isterim : Sen Mustafa Kemal'in askerisin , bugün onun da vefatının 78. yıl dönümü . Belki  de ona kavuşmuşsundur . Allah seni çiçekler ve nurlar içinde uyutsun . Hakkını helal et yiğidim , emanetin emanetimizdir . Seni sevgi ve saygı ile anıyorum . Kabrin nur olsun , öbür alemde buluşma ümidi ile rahat uyu güzel insan .

5 Yorum

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın. 

 1. Çok güzel olmuş tşk

  YanıtlaSil
 2. Helal olsun inşallah o asker nur içinde yatar

  YanıtlaSil
 3. Helal olsun inşallah o asker nur içinde yatar

  YanıtlaSil
 4. 15 temmuz gecesi vatanımızı ayırmak bölmek isteyen vatan hainlerini lanetliyoruz kınıyoruz.Helal olsun kardeşim yazan ellerin dert görmesin saygı ve sevgilerimle...

  YanıtlaSil