2016-2017 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı

     15 Temmuz 2016 ülkemiz için karanlık gecelerden biri oldu . İçimizde büyüyen yılanın dışarda beslenerek zehrini kusmaya çalıştığı bir gün yaşadık . İktidar hırsıyla yanıp tutuşan FETÖ ve militanları ülkemizi kan gölüne çevirmek pahasına acımasız saldırılarına başladı .

     FETÖ'nün darbe girişimi kahraman Türk halkı tarafından başarısız kılındı . Halkımız bu darbe girişimini önlerken yüzlerce şehit ve gazi verdi . Milletin egemenliğini elinden almak isteyen tanklarla , toplarla , jetlerle devlete sahip olmaya çalışan asalaklar akamete uğratıldı . 

     Bu yıl okullarımızda okulların açıldığı ilk hafta " 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Haftası" gerçekleştirilecektir . Aşağıdaki "Dosya İndir" linkine tıklayarak anma programını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz .

15 Temmuz Şehitler İle İlgili Güzel Sözler

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Haftası Pano


UYARI: SİTEDE YAYINLANAN YAZILARIN BAŞKA SİTELERDE KULLANILMASI SUÇTUR. FİKİR VE SANAT ESERLERİNİ KORUMA KANUNU GEREĞİNCE YAZILARI KOPYALADIĞI TESPİT EDİLEN KİŞİLERLE İLGİLİ YASAL YOLLARA BAŞVURULACAKTIR!.. YAZILAR SİTEYE AKTİF LİNK VERİLEREK KOPYALANABİLİR.

Share :

Facebook Twitter Google+
0 Komentar untuk "2016-2017 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı"

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

Back To Top