15 Temmuz Şehitleri İle İlgili Güzel Sözler

- 15 Temmuz darbe girişimi ülkemiz ve milletimizin bağımsızlığına kasteden iç ve dış düşmanların ülkemizi ele geçirmek için başlattığı darbe girişimidir .

- FETÖ ve destekçilerinin ülkemiz içerisindeki kurumlara sızarak millete ait silahlarla millete saldırdıkları girişim halkın direnişi ile karşılaşmıştır .

- Demokratik yollarla kazanamayacağını bilen teröristler ülkemizi darbe girişimi ile karanlık günlere döndürmeye çalışmışlardır .

- Halkımız yüzlerce şehit ve gazi vererek milli egemenliğe ve demokrasiye sahip çıkmış bir ay boyunca demokrasi nöbetleri tutarak tüm dünyaya kararlılığını göstermiştir .


     Aşağıdaki " Dosya İndir " butonuna tıklayarak şehitler için derlenen güzel sözleri bilgisayarınıza ya da telefonunuza kaydedebilirsiniz .

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı

UYARI: SİTEDE YAYINLANAN YAZILARIN BAŞKA SİTELERDE KULLANILMASI SUÇTUR. FİKİR VE SANAT ESERLERİNİ KORUMA KANUNU GEREĞİNCE YAZILARI KOPYALADIĞI TESPİT EDİLEN KİŞİLERLE İLGİLİ YASAL YOLLARA BAŞVURULACAKTIR!.. YAZILAR SİTEYE AKTİF LİNK VERİLEREK KOPYALANABİLİR.

Share :

Facebook Twitter Google+
0 Komentar untuk "15 Temmuz Şehitleri İle İlgili Güzel Sözler"

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

Back To Top