Popüler Yayınlar

15 Temmuz Şehitlerine Mektup

    5

15 Temmuz Şehitlerine ,

Okullar açıldı ve bizler yeniden sıralarımızı doldurduk , huzur içerisinde okullarımızın yolunu tuttuk . Bu huzuru ve mutluluğu siz aziz şehitlerimize borçluyuz . Sizler o gün canınızı düşünmeden , korkmadan sokaklara indiniz ve tankların , topların önüne gövdelerinizi atarak bu ülkenin hainlerin eline geçmesine izin vermediniz . Bu ülke Cumhuriyet kurulurken şehit kanları ile sulanmıştı 15 Temmuz gecesi de adeta ikinci bir kurtuluş  savaşı oldu .

Aziz şehitlerimiz eminim ki sizleri ölüm değil de yıllarca bir arada yaşadığınız , birlikte çalıştığınız belki de arkadaşınız zannettiğiniz insanların sırtınızdan vurması yaraladı . Kardeş bildiklerinizin ihaneti eminim ki sizlere her şeyden hatta ölümden daha fazla dokundu .


Kahraman şehitlerimiz , unutmayın ki o gün sizler canlarınızı vererek bu ülkenin geleceği için en büyük hizmeti yaptınız bizler de sizlerin bıraktığı mirasa sahip çıkarak ülkemizin gelecekte aynı tehlikeye uğramaması için daha çok çalışacağız . Ruhunuz şad , mekanınız cennet olsun .

Siz de 15 Temmuz şehitleri için yazdığınız mektupları kompozisyonorneklerim@gmail.com adresine adınızla birlikte gönderin hemen yayınlayalım ...

5 yorum:
Write yorum
  1. Kısa ama güzel.. Teşekkürler.

    YanıtlaSil
  2. çok teşkür ederiz

    YanıtlaSil
  3. Mektup örneğini biraz daha uzun yapabilirdiniz.Herkesin yazdığı kelimeleri kullanmışsınız.İsterdim ki daha farklı olsun.Ama yinede teşekkür ederiz ellerinize sağlık:)

    YanıtlaSil

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

© 2014 Kompozisyon Örnekleri. Designed by Bloggertheme9
Powered by Blogger.