Kardeşlik İle İlgili Kısa Kompozisyon

Kardeşlik İle İlgili Kısa Kompozisyon

Kardeşlik  duygusu dünyadaki en güzel ve en kalbi duygulardan bir tanesidir . İnsan kardeşi olduğu zaman arkasında büyük bir güç olduğunun farkında olur . Günümüzün hemen hemen tamamını beraber geçirdiğimiz , yeri  geldiği zaman en yakın arkadaş , yeri geldiği zaman dost , yeri geldiği zaman anne  baba olan kişi elbette ki kardeşlerimizdir .

Birlikte güzel vakit geçirdiğimiz , oyun arkadaşı olduğumuz , birlikte yatıp sabaha bir arada uyandığımız kişiler kardeşlerimizdir . Bunun için kardeşlerimin kıymetini bilmeli ve onlarla iyi geçinmeliyiz .  İnsanın kardeşi onun herkesten önce güveneceği ve gideceği tek limandır .  Bir problemle karşı karşıya kaldığımızda  ya da bizi bazı arkadaşlarımız tartakladığında imdadımıza yetişen ve bizi bir aslan edası ile koruyup  kollayan can damarlarımızdır kardeşlerimiz . Kardeşlerimiz ile ilişkimiz ileride aynı samimiyetle devam etmeli hiçbir menfaatin  aramıza ayrılık getirmesine soğukluk getirmesine izin vermemeliyiz .


Evlendiğimizde , çoluk çocuk sahibi olduğumuzda yine kardeşlerimizle bağımızı koparmamalı , bayramlarda , özel günlerde birbirimizi ziyaret etmeli ve  onlar ile duygusal bağımızı koparmamalıyız .

10 yorum:

 1. Harika bir kompozşsyon çok beğendim ��

  YanıtlaSil
 2. Ben eda seni çok seviyorum seni seviyorum diye konuştu ��ama

  YanıtlaSil
 3. Beğendim kompozisyonu güzel yazmışsın

  YanıtlaSil
 4. cok guzel olmus eyw

  YanıtlaSil
 5. çok güzel olmuş

  YanıtlaSil
 6. Evet güzel olmuş ödevimde çok lazım oldu beğendim...

  YanıtlaSil
 7. Uzun daha kisasini gordüm

  YanıtlaSil
 8. Çok güzel teşekkür ederiz

  YanıtlaSil
 9. Çok güzel olmus teşekkür ederiz

  YanıtlaSil

Deneme