İletişim Formu

Koku, İnsan, Burun, Şehir, Harika Kelimelerinin İçinde Yer Aldığı Bir Hikaye Yazınız.


Koku, İnsan, Burun, Şehir, Harika Kelimelerinin  İçinde Yer Aldığı Bir Hikaye Yazınız.

Yılbaşı yaklaşıyordu. İnsanları bir telaş sarmıştı . Çünkü yeni yılın sevinci  vardı herkeste . İnsanlar sevdiğine hediye almak için çarşıya akın etmişti . Kimisi annesine ,  kimisi sevgilisine, kimisi babasına, arkadaşına vb. hediye  almaya gelmişti . Ben de yılbaşı yaklaştığı için en sevdiğim arkadaşım  Seçil’e hediye alacaktım .

 Çarşıya geldiğimde  mis gibi kestane kokuları vardı . Hemen  kestaneden satın aldım ve tadını çıkara çıkara oracıkta kestanelerimi yedim . Hava soğuktu  fakat  biraz  ileri doğru yürüyünce bu defa burnuma kaynamış mısır kokuları geliyordu . Hemen bir tane de kaynatılmış mısırdan aldım ve yedim . Daha sonra hediye alacağım mağazaya vardım ve  o mağazadan  en çok sevdiğim , canım arkadaşım Seçil’e çok güzel bir  spor çanta aldım .  Çünkü o böyle çantaları çok seviyordu . Yılbaşında ona bu güzel hediyeyi verecektim .

 Daha sonra akşam oldu ve eve geldim . Annem evde harika yemekler yapmıştı . Hemen ailece yemeğe oturduk . Daha sonra odama çekildim ve pencereden şehrin kalabalığını izlemeye başladım . Uykum da gelmişti hemen sıcacık yatağıma uzandım ve yılbaşında  yapacağımız güzel etkinlikleri düşünerek  uykuya daldım .

Yorum Gönder

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın.