Oyun Ve Oyuncak Konulu Bir Hikaye Yazınız .


Oyun Ve Oyuncak Konulu  Bir Hikaye Yazınız .

Annemi küçük yaşta kaybettiğim için onu  hiç hatırlamıyorum . Ama fotoğrafını babam göstermişti ve onu çok sevmiştim . Daha iki yaşındayken annem   tedavisi olmayan bir hastalık yüzünden  hayatını kaybetmiş . Ben ve abim ise o yıllarda öksüz kalmışız . Babaannem  annem ve babamın birbirlerini çok sevdiğini söylerdi bize .

Annem vefat ettiği zaman ben   çok ağlamışım . Çünkü çok küçük olduğum için anne kokusuna alışmışım .  Abim ise annemin öldüğü günü hatırlıyor ve onu çok sevip bazen odasına kapanıp ağlıyordu . Annem  abimle küçük yaşlardayken hep oyunlar oynarmış , beni de kucağına alıp oyuna dahil edermiş . Annemin ölümünden sonra  abim çok  kötü olmuş ve içine kapanmış . Çünkü onunla hiç kimse annem kadar güzel oyunlar oynamamış . Beni de babaannem büyütmüş, abimi de. Abim içine kapandığı için babam çok üzülüyomuş . Bir  gün abimi ve beni alıp  lunaparka götürmüş . O yıllarda ilk defa lunapark gören abim şaşırmış ve içini bir mutluluk kaplamış . Babam , benimle ve abimle lunaparkta oyunlar oynamış ve bize oyunlar öğretmiş . Orada yemek yemişiz, bize babam dondurma almış . Abime ve bana oradan çok güzel oyuncaklar almış ve çok mutlu bir şekilde evimize dönmüşüz. 

Abimin mutlu olduğunu gören babam bize ara sıra buraya getirmiş . Daha sonraları iş çıkışı bizimle hep oyunlar oynamış, bize oyuncaklar hediye etmiş .

0 yorum:

Yorum Gönderme

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...