Atatürk'e Mektup Konulu Kompozisyon

Atatürk'e Mektup Konulu Kompozisyon

Sevgili Ulu Önder gazi Mustafa Kemal Atatürk'üm ; Sen  vatanını ve milletini seven değerli insan .

Seni çok özlüyorum . Bazen acaba hayatta olsaydı beni sever miydi , benimle oyun oynar mıydı diye düşünüyorum . Sonrada diyorum ki onun çocuk sevgisi o kadar geniş ki tabi ki beni çok sever ve benimle oyunlar oynardı diyorum . Sen  vatanımızın birliği ve beraberliğini korumak için halkın ile beraber bağımsızlık savaşı verdin .

 Şu anda hayatta özgür ve bağımsız yaşamayı sana ve yüce Türk askerlerine borçluyum .  Sen ki bize en kıymetli hediyen olan cumhuriyeti armağan ettin . Cumhuriyetimize sonuna kadar sahip çıkacağım sen rahat uyu Paşam .

Sen hem asker, hem öğretmen, hem bilim adamısın . Senin gibi başarılı olmak için , vatanıma faydalı işler yapmak için her zaman çok çalışacağım . Senin ilke ve inkılapların hayatımın en  değerlisi olarak kalacak . Seni çok özledim Atam . Keşke yeniden gelsen ve ülkemiz için yine faydalı işler yapsan . Seni çok seviyorum Ulu Önder'im .

Işıklar ve nurlar içinde uyu Kıymetli Paşam.


Atatürk'e Mektup Konulu Kompozisyon Atatürk'e Mektup Konulu Kompozisyon Reviewed by Hakkında Bilgi on 18:39:00 Rating: 5

1 yorum:

  1. Teşekkürler admin sayende kompozizyon ödevinden 100 aldım

    YanıtlaSil

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

Blogger tarafından desteklenmektedir.