Başarı İle İlgili Kompozisyon

Özet : Başarı ile ilgili kompozisyon, başarı ile ilgili deneme , başarı konulu deneme örneği 


     Başarı her insanın hayattaki amaçlarından en önemlisidir . Hangi işi yaparsak yapalım hepimizin başarılı olmak gibi bir amacı vardır .

     Başarmak insanlara manevi bir haz vermektedir . İnsanlar başarılı oldukça toplum içerisinde değer kazandıkları ve saygı gördükleri hissini yaşarlar . Başarmak tabiki çok güzel bir duygudur ama asla tesadüf değildir . Her başarının arkasında önemli bir gayret ve çalışmak yatmaktadır . Başarılı insanların ortak özelliği yeri geldiğinde gece gündüz demeden çalışmalarıdır . Başarı için insan yeri geldiğinde rahatından taviz vermeyi bilmelidir . Çünkü başarının anahtarı yorulmak ve ter dökmektir .


     İnsanları mutlu eden ve hayatına anlam kazandıran duyguların başında başarılı olmak gelir . Hepimiz hem kendimiz hem ailemiz hem de çevremiz ve milletimiz için yaptığımız işlerde başarılı olmayı isteriz . Çünkü başarılarımız bizim için olduğu kadar çevremiz ve milletimizin geleceği için de bir değer demektir . Bu yüzden hepimiz yaptığımız işlerde başarılı olmak için elimizden gelen çabayı göstermeliyiz . 
UYARI: SİTEDE YAYINLANAN YAZILARIN BAŞKA SİTELERDE KULLANILMASI SUÇTUR. FİKİR VE SANAT ESERLERİNİ KORUMA KANUNU GEREĞİNCE YAZILARI KOPYALADIĞI TESPİT EDİLEN KİŞİLERLE İLGİLİ YASAL YOLLARA BAŞVURULACAKTIR!.. YAZILAR SİTEYE AKTİF LİNK VERİLEREK KOPYALANABİLİR.

Share :

Facebook Twitter Google+
1 Komentar untuk "Başarı İle İlgili Kompozisyon "

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

Back To Top