İletişim Formu

Mevlana'ya Mektup Yazınız .

 


Mevlana'ya Mektup Yazınız .

Dünya malını düşünmeyen , dünyanın boş uğraşları için üzülmeyen , mal kaygısı , mülk kaygısı olmayan , değerli tasavvuf insanı Sevgili Mevlana Hazretleri !
Hayatını anlamlı bir şekilde yaşayan senin gibi bir insan toplumuna her zaman örnek olmuştur . Sen ki ilminle biz hala aydınlatmaya devam eden  ilim insanısın , Fikir insanısın.

Şu anda yaşamasan bile düşüncelerin hala yaşamaya devam ediyor . Senin verdiğin öğütleri hayatımızda uygulamak için mücadele ediyoruz . İnsan olmaya , insanca davranışlar yapmaya devam ediyoruz .  Riyakar olmuyoruz , olduğumuz gibi görünüyoruz , insanlığa sevgiyi ve saygıyı yaymaya çalışıyoruz.Dünya malına , mülküne aldandığımız zaman hemen senin gibi değerli bir kimsenin sözleri aklımıza geliyor ve açıyoruz kitabı Mesnevi'yi okuyoruz . Mesnevi'yi okuduktan sonra büyük bir iç huzura eriyorum . Daha sakin ve daha ağırbaşlı oluyorum . Hayata bakışım daha farklı oluyor .


Nurlar içinde uyu, Rabbim senin mekanını cennet eylesin Sevgili Mevlana Hazretleri!

Yorum Gönder

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın.