İletişim Formu

Doğada Geçirdiğiniz Bir Gün İle İlgili Anınızı Yazınız.


Doğada Geçirdiğiniz Bir Gün İle İlgili Anınızı Yazınız.

Henüz  sekiz yaşındayken öğretmenimiz bizim için bir gezi düzenlemişti . Bulunduğumuz yöredeki en yakın ormana gezmeye gidecektik . Herkes evinden bir şeyler yapıp gelecek ve öğretmen de bize mangal yapacaktı . Derken gün  geldi ve otobüse binip ormana kısa sürede vardık . Hepimiz ormanın mis  gibi temiz havasını içimize çekmeye başladık . Daha sonra ormanda gezmeye çıktık .

Öğretmenimiz bize  peşinden ayrılmamamız gerektiğini önceden söylemişti fakat ben ve Ayşe  öğretmenimizin bu sözünü dinlememiştik ve  arkadaşlarımızın ve öğretmenimizin yanından onlar görmeden hızlı adımlar ile uzaklaşmıştık . Daha sonra iki arkadaş koşar adımlar ile ormana doğru ilerliyorduk . Gülüyor , eğleniyorduk .  Ormanda hızla ilerlemeye devam ediyor arkamıza bile bakmıyorduk . Çünkü çok eğleniyorduk . Daha sonra çok yürüdük ve yorulduk . Bu kadar ayrı kaldığımız yeter diye düşündük ve  öğretmenimizin olduğu yere gitmek istedik fakat geldiğimiz yolu bir türlü bulamıyorduk . Vakit geçiyor , hava kararmaya başlıyordu . Arkadaşımla korkmaya ve ağlamaya başladık . Öğretmenim diye bağırıyorduk fakat sesimize cevap gelmiyordu .  Çok pişman olmuştuk .  Hava soğumaya başlamış , köpek sesleri duyulmaya başlamıştı . Çok korkuyorduk .  Öğretmenimiz ve arkadaşlarımız da bizi arıyordu belki ama biz onlardan çok uzaklaşmıştık . Olduğumuz yerde korkudan uyuyakalmıştık . Az sonra çocuklar neredesiniz ? diyen bir sesle uyandık . Bu öğretmenimizdi hemen buradayız diye bağırdık .

Öğretmenimize sarıldık ve çok pişman olduğumuzu söyledik . Öğretmen de bir daha böyle şey yapmayın , başınıza daha kötü şeyler gelebilirdi diye bize sarıldı ve bizi evimize bıraktı.

Yorum Gönder

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın.