Çalışmayı Ve Beklemeyi Bilen İnsan Her Şeyi Elde Edebilir Sözü İle İlgili Kompozisyon - Kompozisyon Örnekleri

Popüler Yayınlar

Çalışmayı Ve Beklemeyi Bilen İnsan Her Şeyi Elde Edebilir Sözü İle İlgili Kompozisyon

    0

Çalışmayı Ve Beklemeyi Bilen İnsan Her Şeyi Elde Edebilir Sözü İle İlgili Kompozisyon


Tüm insanların hayattaki amacı başarılı olmaktır . Aile hayatında , iş hayatında , sosyal hayatımızda ve aklımıza gelebilecek her alanda başarılı olmayı isteriz . Ancak hayatta hiçbir şey tesadüf olmadığı gibi başarı da tesadüf değildir . Başarılı olmanın da şartları vardır .

Başarılı olmak için , istediklerimizi elde edebilmek için yılmadan çalışmalıyız . Alın teri dökmeli , gayret göstermeli , yorulmalıyız . Aksi taktirde hiçbir şeye sahip olamayız . Bazı tesadüfi başarılar , bizleri kandırmamalıdır . Yani bahis , kumar vb. alışkanlıklarla elde edilenler belki bize cazip gelebilir ancak bu türlü kazanımlar çok kısa sürelidir ve uzun vadede bize yarar getirmez . Zaten bu tür emeksiz kazançlara sahip olanların sonu hüsran olmuştur .

Çalışmak isteklerimize ulaşmanın en garanti yoludur . Ancak bazen gerektiği gibi çalıştıktan sonra sabretmesini de bilmeliyiz . Her şeyin bir zamanı vardır ve aceleci olmak bize fayda yerine zarar da getirebilir .

Kısacası başarmanın formülü çok çalışmak ve sabretmesini bilmektir . Bunu başarabilenler istediği her şeye kavuşabilirler .

Hiç yorum yok:
Write yorum

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

© 2014 Kompozisyon Örnekleri. Designed by Bloggertheme9
Powered by Blogger.