Burası Benim Şehrim İle İlgili Kompozisyon - Kompozisyon Örnekleri

Popüler Yayınlar

Burası Benim Şehrim İle İlgili Kompozisyon

    0

Burası Benim Şehrim İle  İlgili Kompozisyon

Benim  yaşadığım şehir  İstanbul tam bir doğa harikasının olduğu içinde kuşların ötüştüğü, yeşilliğin bol olduğu harika bir şehirdir. Benim şehrim buram buram tarih kokan , kültür kokan şehir İstanbul'dur . Pek çok uygarlığa beşiklik yapmış olan şehrimde akşamları bir başka güzeldir . Güneş batarken  denizin kenarında oturmak ve güneşin batışını seyretmek  müthiş bir haz verir insana .

Her yönden gelişmiş olan bir şehirde yaşadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum . Burada doğmak ve buralı olmak şanslı olduğumun göstergesidir sanırım .  Sabahın ilk ışıkları ile pencereden işe giden insanları seyre dalma , çalışmanın ne kadar güzel olduğunu görmek , birçok insanı bir arada görmek çok güzel bir duygu .  İstediğim zaman alışveriş merkezlerine gitmek , istediğim zaman sevdiğim sanatçıların konserlerine gitmek , yeni çıkan filmlere gitmek , fuarlara gitmek ve oralardan doğal şeyler almak , istediğim bir giysiyi en uygun bir fiyata bulmak benim şehrimde vardır . Ne güzel bir şehirdir benim şehrim , ne hoş epey  kalabalık  ne muazzam bir şehirdir İstanbul . Dolmabahçe Sarayı'na gitmek , Topkapı Sarayı'na gitmek , Ayosofya Müzesi'ne gitmek ve daha bir çok tarihi yerlere gitmek ve tarihimiz hakkında bilgi almak ne de güzel oluyor benim şehrimde . Hayat burada hem çok hızlı geçer hem çok yavaş . Çalışan insanlar için çok çabuk geçer,  çalışmayan insanlar için ise burada yaşamak ve geçimini sürdürebilmek çok zordur .


Her ne kadar şehrim her yönden gelişmiş olsa da burada nüfus fazla olduğu için trafik çok yoğundur ve bazen saatlerce trafikte bekleyebilirsiniz . Ama olsun avantajları ile dezavantajları ile güzeldir yine de benim şehrim . Çünkü benim içinde doğup büyüdüğüm muhteşem bir şehirdir koca İstanbul'um.

Hiç yorum yok:
Write yorum

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

© 2014 Kompozisyon Örnekleri. Designed by Bloggertheme9
Powered by Blogger.