İletişim Formu

Arkadaşa Mektup Örneği

Arkadaşa Mektup Örneği

 Mutlu ve üzgün olduğum zamanlarda yanımda olan ve beni hep seven  canım arkadaşım!
Sen bu dünyada  ailemden sonra benim için en değer verdiğim  bireysin .  Birlikte oyunlar oynadığım , bazen birbirimizle tartışsak da asla küs kalmadığım değerli arkadaşımsın . Okullar tatil olduğunda bile seni çok özlüyorum , sanki uzun bir süre görüşmemiz gibi geliyor bana .

Çünkü sen benim mutlu olmamı sağlayan ve her anımda yanımda olan kişisin . Canım arkadaşım hiçbir zaman  küsmeyelim . Hep böyle kardeşçe yaşayalım  ve birbirimizi kusurlarımız ile kabul edelim . Aramızdaki sevginin bir bedeli olmasın asla . Koşulsuz sevelim birbirimizi . Çünkü arkadaşlık bu şekilde olur ancak . Derslerimizde birbirimize yardım edelim ,  benim iyi olduğum derslerde ben sana yardımcı olayım , senin iyi olduğun alanlar da sen bana yardımcı ol ki  birlikte başarıyı tadalım . Şu anda sen köydesin , dedenlerdesin biliyorum  geri geleceksin ,  seni çok seviyorum . Hafta başını sabırsızlıkla bekliyorum , çabuk dön ve neşem yerine gelsin .


Seni çok seviyorum , ailene selamlarımı  ilet görüşmek üzere kıymetli arkadaşım . Seni kardeşi  gibi seven en yakın arkadaşın .

1 Yorum

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın.