İletişim Formu

Sevgiliye Mektup

Sevgiliye Kırgın Olduğunu  Fakat Onu  Çok Sevip Özlediğini  Belirten Bir Mektup

Hayatın anlamı olan bana güzel duygular  ve özlemler yaşatan ey sevgili!
Biliyorum şu an yanımda değilsin , çok üzgünüm lakin senin bana tattırdığın özlemin duygusu bile yetiyor bana . Beni bırakıp gittin , neden bıraktığını  anlayamıyorum bir türlü .  Gülünce gül yüzünde güller açan sevgili . Hayatın tadı yok oldu sen gidince . İçime bir karanlık çöktü .  Gündüzler bana gece gibi geliyor artık .  Beni bırakıp gittiğinden beri  eski ben değilim artık . Çünkü yemek, içmek , nefes almak senin varlığınla ve beni sevmenle oluyormuş . Çok yoruldum sensizlikten ama olsun sen iyi ol, rahat ol bu bana yeter .

Belki bir gün çıkagelirsin . Bak geldim seninim bir daha gitmemek üzere dersin .  Fakat içimde bir hüzün var işte . Neden  gittin ? Bunu hak edecek, o güzel yüzünü göremeyecek , o pamuk ellerini tutamayacak kadar ne kötülük yaptım ki sana ?  Hadi dön ve gir şu kapıdan . Seni ömrümün sonuna kadar bekleyeceğim al yanaklı sevgilim .

Sana son sözlerimi söylemeden  önce sensiz çok kötü olduğumu ve seni görünce mutlu olacağımı bildirmek isterim . Geri geleceğin umudu ile burada ilk tanıştığımız yerde seni bekliyor olacağım , kendine iyi bak güzel yarim .

Yorum Gönder

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın.