İletişim Formu

Çevre Sorunları İle İlgili Mektuba Örnek Veriniz .


Çevre Sorunları İle İlgili Mektuba Örnek Veriniz .

Yaşadığımız çevre biz insanlar için temiz olmak zorundadır . Çevreyi temiz tutmadığınız takdirde sizleri gelecekte bekleyen olumsuz şeyler olacaktır . Sevgili Gençler ! Çevre kirliliği günden güne artmakta ve buna neden olan da biz insanlarız . Çevreyi seviniz , onu kirletmeyiniz . Gelecekteki nesillerin de temiz ve yeşil bir çevrede yaşamaları  için gerekli önlemleri almak zorundayız .

Havamız kirlenmekte , sularımız kirlenmekte , toprağımızın doğal yapısı bozulmakta , kısaca doğanın doğal dengesi ile oynanmaktadır . İşte tüm bunların artmaması için siz gençler bilinçli insan olmak zorundasınız . Çevre sevgisi, doğa sevgisi hepimizde olmak zorundadır . Bu çevre bizim yaşam kaynağımız , bize nimet veren , bizi yaşatan doğal ortamdır . Onun için bu çevrenin kıymetini bilelim ve çevre sorunlarını en  aza indirgemeye çalışalım . Havayı , suyu , toprağı kirletmeyelim . Yeşil alanları daha çoğaltalım . Sürekli ağaçlandırma çalışmlaraı yapalım .  Çevre temizliği konusunda gerekli olan eğitim ve öğretim öğrencilere verilmelidir .

Gelecekteki çocuklarımızın güzel bir ortamda yaşaması için , temiz bir havayı içine çekmesi için lütfen çevremize sahip çıkalım ve onu koruyalım . Çevre temizliği konusunda duyarlı olan , tüm bilinçli insanlara selam olsun.

Yorum Gönder

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın.