Başarı Cesaretin Çocuğudur Kompozisyon - Kompozisyon Örnekleri

Popüler Yayınlar

Başarı Cesaretin Çocuğudur Kompozisyon

    1

Başarı Cesaretin Çocuğudur Kompozisyon

Her başarının ardında mutlaka bir cesaret örneği vardır . Bir kimse bir işi hedeflemişse ve bunu gerçekleştirmek için yola koyulmuşsa önce kendine güvenmeli daha sonra ise girişimci ruhu ile cesaretli bir birey olmalıdır . Çünkü başarı cesaretli olan kişilerin eseridir .

Çoğu bilim adamları da yaptıkları icatları , buluşları esareti ve sabrı ile başarmışlar ve insanlığa büyük faydalar sağlamışlardır . Bazen hayatımızda risk almak zorundayız . Eğer hayatı risk almadan , tekdüze bir hayat sürersek  , cesaretli olamazsak belki de çok şeyler başarmış olacakken korktuğumuz için , kendimize güvenmediğimiz için cesaretli olamadığımızdan  başarılı da olamayız . Başarı gerçekten de cesaretin sonucunda ortaya çıkmıştır . Çünkü cesaretli insanlar denemekten bir şey olmaz diye işlerin üstesine gitmiş , sonucunda başarısız olacağını da düşünseler yine denemekten , mücadeleden vazgeçmemiş olan kimselerdir .  Yalnız cesaret tek başına bir anlam ifade etmez . Kişide hem çok çalışma hem de cesaret olursa kişi daha çok başarı sağlar  ve daha olumlu sonuçlar alır .


Bizler de cesaretli olmalı , sabırlı olarak yolumuza devam etmeli ve cesaretimizi ve çalışmamızı hiç kaybetmemeliyiz . Çünkü başarı cesareti ve güçlü olan kimselerin ürünüdür .

1 yorum:
Write yorum
  1. Hayatında okuduğum en güzel kompozisyoncu tebrikler harika olmuş bayildim

    YanıtlaSil

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

© 2014 Kompozisyon Örnekleri. Designed by Bloggertheme9
Powered by Blogger.