Polis İle İlgili Kompozisyon

Polis İle İlgili Kompozisyon

Türk Milleti'nin  güvenliğini sağlayan , vatanı ve milleti için canını ortaya koyan  insanlardır polislerimiz . Onlar ki bu millet için canını feda etmiş , onlar ki  ülkesinin insanları huzur içinde yaşasın diye elinde gelen her türlü fedakarlığı yapmış ve yapmaktadır .  Şu anda güvenli bir şekilde , huzur içinde yaşayabiliyorsak bunu kahraman polislerimize borçluyuz . Polislerimiz her zorluğu göze alan ve bu zorluklardan asla kaçmayan insanlardır . 

Ülkede çıkan sorunlara çözüm bulmaya çalışırlar . Ülkemiz bir savaşla ya da herhangi bir çatışma ortamı ile karşı karşıya kalacak olsa kendi canlarını düşünmeden ilk öne atılan insanlardır . Bunun için polislerimizin değerini bilmeliyiz . Onlar olmasaydı şu anda ülke olarak emniyette olmayacaktık . Onlar olmasaydı suçlular elini kolunu sallayarak  serbestçe gezmeye devam edecekti . Polisler işte tüm bu sorunlara karşı çözüm bulmaya çalışan insanlardır .  Kadın, erkek demeden tüm polislerimiz vatanı için nöbet tutmaya devam etmektedir . Bunun için kahraman polislerimize minnet duymalı ve her daim onların destekçisi olmalıyız . Şehit edilen polislerimizin emanetlerine sahip çıkmalı ve onları asla yalnız bırakmamalıyız . Bizim gibi bir milletin evlatlarına böyle tik davranışlar yakışır zaten .


Polislerimiz ülkemizin değerleridir . Buyüzden  onları çok sevelim ve onlara her zaman saygı duyalım . Allah polislerimizi başımızdan eksik etmesin ve onlar hep uzun ömürlü olsun . Allah onları korusun .

2 yorum:

  1. ÇOK TEŞEKÜRLER BANA ÇOK İLHAM VERDİNİZ

    YanıtlaSil
  2. ÇOK TEŞEKÜRLER BANA İLHAM VERDİNİZ

    YanıtlaSil

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...