İletişim Formu

Vali'ye Mektup

Vali'ye Mektup

Sayın Valim öncelikle sizlere saygımı ve sevgimi ileterek başlıyorum sözlerime . Sizler  bulunduğumuz ilin kalkınması ve gelişmesi içi gece gündüz demeden  görevinizin başında bulunan yöneticilersiniz .

 İşinizin çok zor olduğunu tahmin ediyorum . Çünkü insanlarla uğraşmanın zor olduğunu biliyorum . Ama  ilimizde suç işleme oranları çoğalmaktadır . Biliyorum elinizden gelen bütün gayreti gösteriyorsunuz ama biraz daha bu suçları önlemeye yönelik tedbirler alınmasını istiyorum . İlimizin daha da  gelişmesini ve bunun için sizin yapacağınız çalışmaların önemli olduğunun farkındayım . Kamu düzeninin bozulmaması için diğer görevli arkadaşlarınızla beraber hiç durmadan çalışıyorsunuz . Sizler vatanı ve milleti için  doğu , batı, kuzey,  güney diye yer ayrımı yapmadan her bölgeye gidiyor ve  zor şartlarda görevinizi yapmaya çalışıyorsunuz . Önce vatan diyerek hiçbir tehditten korkmuyor ve vatan için canınızı feda ediyorsunuz.


Sizlere minnet duyuyorum ,  bulunduğunuz il için her çalışmaya hazır neferlersiniz  .  Sözlerime son verirken ellerinizden öper bu kutsal ve zor olan görevinizde başarılar dilerim . Dualarımız sizinle , Allah sizi ve bütün çalışanlarımızı başımızdan eksik etmesin . Saygılarımla .

1 Yorum

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın. 

  1. Sn. Vali bey okulumuzun yerlerin buzlanmasi nedeniyle tatil edilmesini arz ederim.

    İl:çorum

    YanıtlaSil