Benim Öğretmenim Konulu Kompozisyon

 Benim Öğretmenim Konulu Kompozisyon Örneği

Öğretmen öğreten , aydınlatan kişi demektir. Öğretmenlik  kutsal  bir meslektir. Benim öğretmenin beni aydınlatan,  bana değer veren , beni seven ve benim her kötü anımda yanımda olan değerli insandır. Öğretmenim her türlü karanlığı ışığa çevirebilen sihirli bir güçtür.
Benim öğretmenin, öğrencisine değer verir, onu korur ve kollar. Yardımseverdir, alçakgönüllüdür, benim iyi bir yerlere gelmemi sağlamak için emek eden insandır. Benim öğretmenim gerçekten öğretmendir. Çünkü zor olan şeyleri başardığı için benim öğretmenimdir. Benim öğretmenim; ilkesi için öğrencilerine dersler anlatan, onları karanlıktan aydınlığa çıkaran umuttur. Benim öğretmenim gelecekte iyi bir hayat yaşamak için bana doğru yolu öğreten ve iyi ve erdemli bir insan olmayı öğretmendir.


Benim öğretmenim zorluklar karşısında yılmadan çalışan insandır. İyi ve kötü gününde öğrencisinin yanında olandır.Benim öğretmenim gelecek nesillere ışık tutan bir değerdir. Benim öğretmenim insanlar topluluğunun en fedakar ve muhteşem unsurudur.Çünkü benim öğretmenim kıymetlidir, candır can. Öğretmenlerinizin kıymetini bilmeniz dileğiyle.
UYARI: SİTEDE YAYINLANAN YAZILARIN BAŞKA SİTELERDE KULLANILMASI SUÇTUR. FİKİR VE SANAT ESERLERİNİ KORUMA KANUNU GEREĞİNCE YAZILARI KOPYALADIĞI TESPİT EDİLEN KİŞİLERLE İLGİLİ YASAL YOLLARA BAŞVURULACAKTIR!.. YAZILAR SİTEYE AKTİF LİNK VERİLEREK KOPYALANABİLİR.

Share :

Facebook Twitter Google+
1 Komentar untuk "Benim Öğretmenim Konulu Kompozisyon"

Çok güzel bir kompozisyon.

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

Back To Top