Vergi Konulu Kompozisyon Örneği

     Vergi bir devletin vatandaşlarına daha iyi hizmet sunabilmek için herkesten kazancı oranında aldığı paradır.

     Vergi vermek yasalarımıza göre zorunludur. Ancak vatanını , milletini , ülkesini seven insanlar için mecburi olmasa bile bir vatan borcudur vergi vermek . Çünkü yaşadığımız ülkenin bize verdiklerine karşılık biz de ülkemiz için elimizden geleni yapmalıyız.  Memleketimizin her açıdan gelişmesi ve mamur hale gelmesi vergiler sayesinde olmaktadır . Köprüler , yollar ve halkın refahı için yapışan daha birçok hizmet halkın verdiği vergiler sayesinde olmaktadır .


     Vatanını seven insan ülkesinin geleceğine katkıda bulunmak için çok çalışır . Kazandıkça da devletine daha fazla vergi vererek hem kendi kazanır hem de ülkesinin yarınlarını kurmak için katkı sağlamış olur . Vergilerimiz sayesinde ülkemiz güçlenir ve sosyal devlet olmanın gereklerini yerine getirebilir . Bu yüzden her Türk vatandaşına düşen vergilerini devletine eksiksiz bir biçimde ödemektir . Bu sayede ülkemiz büyüyecek ve daha da güçlenecektir .
UYARI: SİTEDE YAYINLANAN YAZILARIN BAŞKA SİTELERDE KULLANILMASI SUÇTUR. FİKİR VE SANAT ESERLERİNİ KORUMA KANUNU GEREĞİNCE YAZILARI KOPYALADIĞI TESPİT EDİLEN KİŞİLERLE İLGİLİ YASAL YOLLARA BAŞVURULACAKTIR!.. YAZILAR SİTEYE AKTİF LİNK VERİLEREK KOPYALANABİLİR.

Share :

Facebook Twitter Google+
0 Komentar untuk "Vergi Konulu Kompozisyon Örneği"

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

Back To Top